ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сторінці Харківської спеціалізованої школи і-ііі ступенів №62 харківської міської ради харківської області!

У навчальному закладі навчання здійснюється українською та російською мовами.

Класів з українською мовою навчання - 30, з російською - 5

Загальна кількість класів - 35
Загальна кількість учнів - 1079

Загальна кількість педагогічного колективу - 111

Педагогічний колектив школи працює над такою темою: Творчий пошук нових форм і методів організації навчально-виховного процесу з учнями як важливий фактор на шляху формування соціально орієнтованої особистості в умовах демократизації державних інститутів та формування громадського суспільства України.

16 жовт. 2017
Увага!
УВАГА! 19 жовтня о 19.00 у приміщенні корпусу старшої школи (пр-т Курчатова,23) відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.
13 жовт. 2017
Козацькі розваги!
13 жовт. 2017
День Захисника України!
11 жовт. 2017
Вітаємо!
Міський турнір юних географів!
9 жовт. 2017
Вітаємо!
Міський турнір юних біологів!
3 жовт. 2017
Районний етап турнірів!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України