Вітаємо!

15 трав. 2018
Районний конкурс "Київський район очима юних"!

Сьогодні на базі Харківської загальноосвітньої школи №158 відбулося урочисте нагородження юних талантів, які за підсумками журі стали переможцями районного конкурсу ""Київський район очима юних"! Цього року конкурс був присвячений року німецької мови в Україні. Ми маємо не лише переможців та призерів конкурсу. Також наші учні прийняли активну участь у проведенні самого свята.

Наші переможці:

- у номінації «Рекламний проспект «Подорожуємо Німеччиною»» Гусакова Ксенія, учениця  6-А класу ІІ місце;

- у номінації «Проект «Внесок німецьких діячів науки та культури в історію Харкова»»  творчий колектив учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області у складі Ігнатова Артема, учня 10-А класу, Вальтер Анни, учениці 8-А класу ІІІ місце;

- у номінації «Комп’ютерна анімація з героями німецьких казок» за ІІ місце - творчий колектив учнів 8-Б класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області у складі Гур’єва Даніїла, Денисьєва Дениса.