Тиждень безпеки дорожнього руху!

18 лист. 2019
Тиждень безпеки дорожнього руху!

З 12.11.2019 по 18.11.2019 у нашій школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня у всіх класах 15.11.2019 відбувся єдиний національний урок "Безпечна країна".

Учні брали участь у конкурсі малюнків, та створювали презентації за тематикою безпеки дорожнього руху.

18.11.2019 в школі школі пройшла тематична лінійка за участі інспектора відділу зв'язків з громадскістю управління патрульної поліції, лейтенанта Черкашина Д.М., який розповів учням про необхідність дотримання правил дорожнього руху, та особливі випадки на дорогах, що можуть загрожувати життю учасникам дорожнього руху.

Приємним фіналом лінійки став перегляд відеоролику, який узагальнив роботу учнів під час Тижня безпеки дорожнього руху.

Фото можна переглянути у фотогалереї.