Позакласні заняття

Структурна схема виховної роботи
“Школа-мікрорайон“

У школі діє літературна студія "Пролісок". Її слухачі - учні 5-11 класів. Навчаючись у студії, діти опановують теорію и практику віршоскладання, їх кращі розробки публікуються в шкільній газеті, друкувалися у виданнях "Журавлик", "З Богом у серці", "Голос Дергочівщини". Серед випускників школи-студії є член національної спілки письменників України, студентка філологічного факультету ХНУ ім. В. Каразіна Галина Бабак, яка дебютувала персональною збіркою "Зелене люблю", випускниця 11-В Іванова Тетяна нещодавно презентувала свою першу збірку "Слышишь". Слухачі студії, які вже вийшли зі стін школи, продовжують творчу діяльність і постійно знайомлять з її наслідками підростаюче покоління майбутніх письменників и поетів.

Наприкінці травня, початок червня, відбуваються звітні концерти танцювальних колективів школи та мікрорайону П'ятихатки "Олірна", "Асорті", "Ритм" та "Натхнення".

У нашій школі працює багато гуртків, секцій та факультативів:
1) Зразковий колектив-театр естрадного танцю "Асорті" під керівництвом Худаєвой О. В.
2) Гурток малювання під керівництвом Ставрової В. Ю.
4) Гурток кераміки.
5) Театральний гурток під керівництвом Худошиної О.В.
6) Спортивна секція карате.

7) Секція аеробіки.