Літній оздоровчий табір

Кожне літо у нашій школі розпочинається з роботи літнього дитячого оздоровчого табору "Ромашка". Для дітей це чудова нагода оздоровитись і дізнатись щось новеньке чи упорядкувати свої знання.

Кожен день розпланований з ранку до обіду. Тут і практика, і спортивні змагання, і екскурсії. Кожен знайде те, що йому довподоби. Дітям, які перебувають на відпочинку в таборі, організовано харчування, змістовне дозвілля, проведення заходів, спрямованих на виховання національної свідомості, відродження національних традицій, залучення дітей до вивчення історії та культури рідного краю: походи у театри, музеї, на виставки тощо. Постійно проводяться спортивні заходи, естафети, „Веселі старти”, змагання з ігрових видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол), змагання з гольфу. Переможці отримають цінні подарунки.