Міжнародна діяльність

У березні 2019 року видавництво Великої Британії Express Publishing проводило семінари “Breaking The Sound Of Silence In The Classroom”, “Homework In The 21st Century: Ideas To Excite And Engage EFL Learners!” У роботі семінарів узяла участь Соколова І.О.

Проведені заходи вкотре раз сприяли посиленню іміджу школи, як спеціалізованої, колективу кафедри, як творчої, інноваційно-спрямованої  і мотивованої ланки педагогічного колективу школи. Підготовка і проведення таких заходів безпосередньо сприяли підвищенню педагогічної і професійної майстерності вчителів іноземних мов школи, які взяли в них активну участь.

24 квітня 2019 року Harvard Teacher Training School проводив вебінар «How to motivate 21st century learner». У цьому вебінарі взяла участь Сметаніна О.В., учитель англійської мови, спеціаліст І категорії.

14 травня видавництво Великої Британії Dinternal Education проводило семінар «Are You Doing It Right? Developing Right Skills In Primary School». У роботі семінару взяли участь Вітковська В.А., Должек Г.М.,  Сметаніна О.В. та Соколова І.О.

06.11.2018

ЗУСТРІЧ  УЧНІВ ШКОЛИ З ІНОЗЕМНИМ ГОСТЕМ ПЄРОМ БАССЕ, ГОСТЬОВИМ ВИКЛАДАЧЕМ З НОРМАНДИЇ (ФРАНЦІЯ), АТАШЕ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ В МЕРІЇ КОМУНИ КОЛЬВІЛЬ-СЮР-МЕР, ДЕПАРТАМЕНТУ КАЛЬВАДОС.

ЗУСТРІЧ ІЗ АМЕРИКАНСЬКИМ ВОЛОНТЕРОМ ДЖЕЙМСОМ МАКГАЙРОМ

(01 ГРУДНЯ 2017)

УРОК З НОСІЄМ МОВИ - СТАРШИМ МЕТОДИСТОМ ВИДАВНИЦТВА PEARSON ВЕЛИКОБРИТАНІЇ МАЙКЛОМ ХАДСОНОМ (28 ЛЮТОГО 2017)

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ЄВРОКЛУБУ ПВНЗ СЕПШ НУА ТА ХСШ 62