Організація харчування

До уваги батьків. Нові грошові норми харчування у школах.

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

З 01.01.2018 встановлено нові грошові норми харчування для учнів та вихованців закладів освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

У закладах загальної середньої освіти:
- для учнів 1-4 класів - 10,50 грн., для учнів 1 класів безкоштовне харчування молоком - не більше 6,00 грн.;
- для учнів 1-11 класів пільгового контингенту - 13,50 грн.
Також у 2018 році звільнено від сплати за харчування дітей учасників АТО у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Кожного дня діти і вчителі із задоволенням приходять у нашу їдальню і замовляють гарячі страви. Також прємно відзначити вправність наших кухарів та їх невичерпну фантазію. Дякуємо ВАМ!