Прийом до школи

Батькам майбутніх першокласників!

Прийом заяв для вступу до 1го класу у 2024 році

здійснюватиметься з 08 квітня по 31 травня

та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року.

Заяву можна подати:

• в електронному вигляді за посиланням
  • в паперовому вигляді особисто директору ліцею

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

https://school.isuo.org- Електронна реєстрація заяви для вступу дитини до першого класу.

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти.

Зарахування до перших класів дітей, що належать до групи тимчасово переміщених осіб, організовується за заявою батьків у зручний для них спосіб. Заклад освіти та найбільш безпечну для дитини форму навчання обирають батьки.

Для прийому дітей до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

звертаємо вашу увагу на те, що надати документи стане можливим лише у безпечний період!

1. Заяву батьків про зарахування до 1-го класу (з собою мати оригінал документа, що засвідчує особу);

2. Копію свідоцтва про народження дитини (оригінал свідоцтва про народження дитини мати з собою);

3. Медичні довідки: форма – 086-1/0 – довідка про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду (листок здоров’я), форма – 063/0 – карта профілактичних щеплень (або довідка ЛКК , якщо немає щеплень);

4. Копію документа, що підтверджує місце проживання (реєстрації) дитини.

Зарахування дітей до першого класу здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 (далі – Порядок), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

Згідно з пунктом 6 Порядку, зарахування дітей до закладу освіти, у тому числі до першого класу здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Наявні вільні місця станом на 01.03.2024 н.р.

Вільні місця

1-А