Прийом до школи

З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання п. 7 підрозділу 1 «Дошкільна освіта» підрозділу 1.1 «Модернізація змісту та підвищення якості дошкільної освіти» обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VІІ, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  повідомляє, що з 1 березня по 31 березня 2019 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області.

Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого

(http://edu-post-diploma.kharkov.ua)

розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради № 36 від 15.02.2019 "Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів".