24 вер. 2020
Корисні матеріали для навчання на карантині

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА КАРАНТИНІ

У доступі – запис вебінару “COVID-19 і школа: що важливо знати директорам і вчителям”. Вебінар – частина кампанії “Школо, ми готові”,яку реалізує МОН спільно з ЮНІСЕФ за підтримки USAID та ГС “Освіторія”, щоб проінформувати вчителів і адміністраторів шкіл, учнів та батьків про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19.

• Що потрібно знати освітянам, щоб подбати про учнів і себе в умовах пандемії, яких правил дотримуватися, щоб зменшити ризик зараження на COVID-19 та інші інфекції – про це розказала медична експертка ЮНІСЕФ в Україні Катерина Булавінова.
  • Як можна донести необхідну інформацію дітям різного віку, як випрацювати спільні правила гігієни та безпеки – корисну інформацію про це надала Валерія Якушко, розробниця інтерактивного уроку про протидію COVID-19.

Відеозапис вебінару можна подивитись на Facebook-сторінках ЮНІСЕФ в Україніта Освіторії

Також нагадуємо, що в доступі – матеріали, які розробили МОН та ЮНІСЕФ у межах кампанії “Школо, ми готові”

• Постери з правилами респіраторної гігієни, рекомендаціями щодо безпечних умов та особливостями різних форматів навчання.
  • Корисні матеріали для директорів, учителів та батьків.
  • Інформація про особливості навчального року 2020/2021.
  • Відповіді на найпоширеніші запитання.
  • Матеріали для спеціального уроку, присвяченого правилам безпечного навчання під час карантину.

Матеріали допоможуть адаптуватись до змін і не забувати правила навчання в безпечних умовах.

Усі вони доступні за посиланням mon-covid19.info/schools. Також постери і матеріали можна швидко завантажити ось за цим посиланням.