Вітаємо!

6 груд. 2022
6 грудня - День Збройних Сил України

На День Збройних Сил України традицією школи є проведення конкурсу прапороносців. Цього року, на превеликий жаль, ми не маємо можливості зустрітись у дружній урочистій атмосфері але маємо спогади та надії. Наша шкільна традиція стала добрим стартом для кількох хлопців-випускників, що обрали військові професії. Ми поповнили кількість військових льотчиків та військових юристів та відверто пишаємось цим! Вітаємо зі святом наших шефів, частину НГУ 3017. Бажаємо всім захисникам Перемоги та повернення до дому. Ми на вас чекаємо!

Учні 1-8 класів взяли участь у районній акції «Герої України», що присвячена Дню Збройних сил України.

5.12 учні 9-11 класів взяли участь у Районній вікторині "На варті Вітчизни", присвяченій Дню Збройних Сил України