Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області

 











Дистанційна освіта

 

 

 

 

 

 

 

 

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки. Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

 

Дистанційне навчання

початкова школа

 

 

ПІБ вчителя

 

Viber консультація

 

 

 

Електронна пошта вчителя

 

Відео уроки

за інтернет посиланням

Навчально-розвивальні тренажери

та

відео матеріали зі здоров'язбережувальної теми (за інтернет посиланням)

 

Пояснення завдання

 

Аналіз та check-звіт

1 клас

 

 

 

 

 

Бугайова Л.В.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

https://www.youtube.com/playlist?list=PLt-JNHJUQLSDkRoF24Qwnlj-mc-2ju7E5&app=desktop

https://learning.ua/

https://naurok.com.ua/test

http://osvita.ua/school/70759/

https://miyklas.com.ua/p

https://urokok.com.ua/elementary-classes/

https://www.matific.com/ua/uk/home/

http://edugames.rozumniki.ua/

https://www.youtube.com/watch?v=tFUoH21hWaQ&feature=share

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=h6Pk5TFoB8I&feature=youtu.be

https://gcompris.net/index-uk.html?fbclid=IwAR0z-DoqWGH3AK7LXEWakOI1ekS-EcXk9NsGc2saPqb5QP_ZkQyNVJsX5JY

Агапова Н.В.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

Воробйова Н.М.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

2 клас

 

 

 

 

 

Твердохвалова І.А.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=9uyMo9p-tEE&feature=share&app=desktop

https://www.youtube.com/watch?v=ZmZoIotKVBo&feature=youtu.be

https://learning.ua/

https://naurok.com.ua/test

http://osvita.ua/school/70759/

https://miyklas.com.ua/p

https://learningapps.org/index.php?overview&s=&category=0&tool=

https://urokok.com.ua/elementary-classes/

https://www.matific.com/ua/uk/home/

http://edugames.rozumniki.ua/

https://www.youtube.com/watch?v=tFUoH21hWaQ&feature=share

https://gcompris.net/index-uk.html?fbclid=IwAR0z-DoqWGH3AK7LXEWakOI1ekS-EcXk9NsGc2saPqb5QP_ZkQyNVJsX5JY

Осьмакова О.Є.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

Астапова І.А.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

Марченко І.С.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

  [email protected]

3 клас

 

 

 

 

 

Науменко О.Л.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=7lDS0NLz6Sc&list=PLEl4R5pcLDQW2wYI0qDI9T9yGKiAFhkxO&index=26&app=desktop

https://learning.ua/

https://naurok.com.ua/test

http://osvita.ua/school/70759/

https://miyklas.com.ua/p

https://learningapps.org/index.php?overview&s=&category=0&tool=

https://urokok.com.ua/elementary-classes/

https://www.matific.com/ua/uk/home/

http://edugames.rozumniki.ua/

https://www.youtube.com/watch?v=tFUoH21hWaQ&feature=share

https://gcompris.net/index-uk.html?fbclid=IwAR0z-DoqWGH3AK7LXEWakOI1ekS-EcXk9NsGc2saPqb5QP_ZkQyNVJsX5JY

Подзолкова О.І.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

Запрягайло Т.М.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

Рибальченко Н.М.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

4 клас

 

 

 

 

 

Безкоровайна О.В.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=9pVAVejnXjQ&list=PLeb-UxVXmUb6q8TvWM2e82koL2OvvBbAx&app=desktop

https://learning.ua/

https://naurok.com.ua/test

http://osvita.ua/school/70759/

https://miyklas.com.ua/p

https://learningapps.org/index.php?overview&s=&category=0&tool=

https://urokok.com.ua/elementary-classes/

https://www.matific.com/ua/uk/home/

http://edugames.rozumniki.ua/

https://www.youtube.com/watch?v=tFUoH21hWaQ&feature=share

https://gcompris.net/index-uk.html?fbclid=IwAR0z-DoqWGH3AK7LXEWakOI1ekS-EcXk9NsGc2saPqb5QP_ZkQyNVJsX5JY

Колеснікова Ю.П.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

Бугайова О.В.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

Должек Г.М.

09.00 – 11.00

 

18.00 – 20.00

[email protected]

 

 

Цікаві відеоматеріали з інформатики

 

1. Мультфільм-казка «Наш будинок – Комп’ютер» https://www.youtube.com/watch?v=b2JQIQKucnk

2. Відео-урок «Техніка безпеки в комп’ютерному класі» https://www.youtube.com/watch?v=UbfTYpW-jRo&list=PLxlHYd7Vv44p-zkqedVzOjvTmYSa4d4bv

3. Відео-урок « Правила поведінки к комп’ютерному класі» https://www.youtube.com/watch?v=vRsROkDAY7o&list=PLxlHYd7Vv44p-zkqedVzOjvTmYSa4d4bv&index=2

4. Відео-урок «Складові комп’ютера» https://www.youtube.com/watch?v=vRsROkDAY7o&list=PLxlHYd7Vv44p-zkqedVzOjvTmYSa4d4bv&index=2

5. Відео-урок «Сприймання людиною інформації. Властивості інформації. Види інформації» https://www.youtube.com/watch?v=uT09tViPYVI&list=PLxlHYd7Vv44p-zkqedVzOjvTmYSa4d4bv&index=11

6. Мультфільм «Казка про золоті правила безпечного Інтернету» https://www.youtube.com/watch?v=NOKZHMiJJ98&list=PLxlHYd7Vv44p-zkqedVzOjvTmYSa4d4bv&index=16

7. Відео-урок «Безпека дітей в Інтернеті» https://www.youtube.com/watch?v=dJn2g2zxOik&list=PLxlHYd7Vv44p-zkqedVzOjvTmYSa4d4bv&index=18

8. Мультфільм «Мультик про Настуню і комп’ютер» https://www.youtube.com/watch?v=tbvoqyzRChE

9. Відео-урок «Роль інформації в житті людини» https://www.youtube.com/watch?v=OgYu2_7GUV0&list=PLwRPCQDngJQ0rV5B3fEgzFDbOSS44VkoR&index=5

10.Відео-урок «Правила роботи за ПК» https://www.youtube.com/watch?v=FCv7WZzE_PQ&list=PLwRPCQDngJQ0rV5B3fEgzFDbOSS44VkoR&index=8

11.  Відео-урок «Комп’ютер як пристрій опрацювання даних. Різновиди комп’ютерів» https://www.youtube.com/watch?v=89HsE4m1GaQ&list=PLwRPCQDngJQ0rV5B3fEgzFDbOSS44VkoR&index=14

12. Відео-урок «Складові комп’ютера. Пристрої введення та виведення інформації» https://www.youtube.com/watch?v=aAUsg1oYjBg&list=PLwRPCQDngJQ0rV5B3fEgzFDbOSS44VkoR&index=17

13. Серія російськомовних мультфільмів з інформатики «Почемучка» (3-4 сезони) https://www.youtube.com/watch?v=zK4l1S92bt4&list=PLCSXZihETBmc0RejXNVlgode4PEu5pKKi

14. Фіксики (серії -2. Компакт-диск, 18. Клавіатура, 48. Інтернет) https://www.youtube.com/watch?v=QZ13jk65cSs

 

 

Методичне об’єднання

ПІБ

УЧИТЕЛЯ

Вайбер-консультації

Електронна пошта

Чат

Відео-конференція

Математика

Іванчихіна О.О.

9.00-11.00

9.00-15.00

[email protected]

11.15-12.15

13.15-14.15

Рябчикова О.О.

9.00-10.00

9.00-15.00

[email protected]

10.15-11.15

13.00-14.00

Барабаш А.О.

9.00-12.00

9.00-15.00

[email protected]

-

-

Шаповал О.Г.

9.00-10.00

9.00-15.00

[email protected]

10.30-11.00

12.30-13.30

Ольшевська А.В.

9.00-12.00

9.00-15.00

[email protected]

-

-

Сачава І.В.

9.00-10.00

9.00-13.00

[email protected]

10.30-11.00

-

Історія

Гряник В.О.

9.00-10.00

9.00-15.00

[email protected]

10.30-11.00

12.30-13.30

Андрієвська В.Д.

9.00-12.00

9.00-15.00

[email protected]

-

-

Гусакова О.М.

9.00-11.00

9.00-15.00

[email protected]

11.15-12.15

13.15-14.15

Тішакова С.В.

9.00-10.00

9.00-15.00

[email protected]

10.15-11.15

13.00-14.00

Алексенко О.І.

9.00-11.00

9.00-15.00

[email protected]

11.15-12.15

13.15-14.15

 

 

Природничі

науки:

Лук’яненко Л.І.

(географія)

11.30-12.30

9.00-15.00

[email protected]

9.00-11.00

-

 

Фурсова Л.Г. (географія)

11.30-12.30

9.00-15.00

[email protected]

9.00-11.00

-

Кольчицька Р.О. (біологія і хімія)

9.00-12.00

9.00-15.00

[email protected]

12.30-13.30

14.00-15.00

Туркіна Т.В.

(хімія)

9.00-12.00

9.00-15.00

[email protected]

12.30-13.30

14.00-15.00

Кіріченко Н.В.

(біологія)

9.00-11.00

9.00-12.00

[email protected]

-

12.30-13.30

Іванова Ж.В. (фізика)

9.00-12.00

9.00-14.00

[email protected]

12.15-14.00

14.15-15.00

Пєєва А.Ф. (фізика)

9.00-12.00

9.00-14.00

[email protected]

12.15-14.00

14.15-15.00

Українська мова та література, зарубіжна літера ура; російська мова і література

Юрченко О.М.

10.00-13.00

13.00-15.00

[email protected]

15.00-15.30

15.30-16.00

 

Гряник Л.Г.

9.00-12.00

9.00-14.00

[email protected]

12.15-14.00

14.15-15.00

 

Коврига Л.П.

9.00-12.00

9.00-14.00

[email protected]

12.15-14.00

14.15-15.00

 

Северина О.В.

9.00-11.00

9.00-12.00

[email protected]

-

12.30-13.30

Троц С.Д.

9.00-11.00

9.00-12.00

[email protected]

-

12.30-13.30

Холодняк І.М.

9.00-10.00

9.00-15.00

[email protected]

10.15-11.15

13.00-14.00

 

 

 

                           

Методичне об’єднання

ПІБ вчителя

Viber, Telegram, WhatsApp-консультації

Електронна пошта

Відео-конференція

Іноземні мови

Алєксєєва Олена Миколаївна

9.00-11.00

9.00-15.00

[email protected]

13.15-14.15

Бойкова Валерія Миколаївна

9.30-10.00

9.00-15.00

[email protected]

12.00-13.00

Бугайова Лілія Валеріївна

9.30-10.00

9.00-15.00

[email protected]

-

Вакуленко Наталія Леонідівна

9.00-11.30

9.00-15.00

[email protected]

13.15-14.15

Вітковська Віолетта Андріївна

9.15-11.15

9.00-15.00

[email protected]

-

Водіна Емма Вікторівна

9.30-11.30

9.00-12.00

[email protected]

13.00-14.00

Діденко Наталія Володимирівна

9.30-11.30

9.00-15.00

[email protected]

13.00-14.00

Должек Анна Михайлівна

10.00-11.00

9.00-15.00

[email protected]

12.15-13.15

Дорошенко Максим Вікторович

12.00-14.00

9.00-15.00

[email protected]

9.30-10.30

Жукова Ольга Євгенівна

11.00-13.00

9.00-15.00

[email protected]

13.15-14.15

Кашкарова Олена Іванівна

9.00-11.30

9.00-15.00

[email protected]

13.15-14.15

Козлова Тетяна Михайлівна

12.00-14.15

9.00-15.00

[email protected]

10.30-11.30

Косенко Наталія Вікторівна

 

9.30-11.00

9.00-15.00

[email protected]

13.00-14.00

Лопатіна Марина Миколаївна

12.00-14.30

9.00-15.00

[email protected]

9.30-10.30

Луценко Людмила Вікторівна

9.30-11.00

9.00-15.00

[email protected]

13.00-14.00

Слютенко Наталія Миколаївна

9.30-11.30

9.00-15.00

[email protected]

13.00-14.00

Сметанина Олена Валеріївна

9.00-11.30

9.00-15.00

[email protected]

13.15-14.15

Смирнова Карина Дмитрівна

9.00-11.00

9.00-15.00

[email protected]

12.30-13.30

Соколова Ірина Олександрівна

9.00-11.30

9.00-15.00

[email protected]

13.15-14.15

Цюрюпа Майя Анатоліївна

11.00-13.00

9.00-15.00

[email protected]

9.00-10.00

Черкашина Наталія Дмитрівна

10.30-12.30

9.00-15.00

[email protected]

13.00-14.00

Шевцова Ірина Володимирівна

9.00-11.30

9.00-15.00

[email protected]

 

13.15-14.15

Шевченко Ольга Георгіївна

12.00-14.30

9.00-15.00

[email protected]

9.30-10.30

Щур Надія Миколаївна

9.00-11.30

9.00-15.00

[email protected]

13.15-14.15

Юрченко Олена Михайлівна

9.30-10.00

9.00-15.00

[email protected]

12.00-12.45


 

 

 

Онлайн-інструменти дистанційного навчання


 

Платформа частково безоплатна/ повністю платна























Загальноосвітні

http://rozumniki.info/

Абетка

Математика

Українська мова

Навчання грамоти

1-3 клас

https://study-smile.com/

Сайт для дошкільнят і молодших школярів, де можна вчитися рахувати і читати

https://miyklas.com.ua/

Цей сервіс містить онлайн-курси з 1-го до 11-го класу. Теорія + практичний блок.

https://www.matific.com/ua/uk/home/

Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати

задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх

учнів через звіти в реальному часі

Математика на Khan Academy

https://uk.khanacademy.org/

Це українська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з

геометрії, тригонометрії та алгебри.


Підготовка до ЗНО

https://ilearn.org.ua/


https://znoclub.com/


https://zno.osvita.ua/



https://besmart.study/

Онлайн-підготовка до ЗНО з основних предметів .




















Пізнавальні

Цікава наука https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ

науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.


Англійська мова
Аналіз даних
Громадянська освіта
Освіта сучасного вчителя
Підготовка до ЗНО

Підприємництво

«Ти можеш усе! Можливості безмежні!» (надання усім охочим людям з інвалідністю)

https://www.ed-era.com/courses/

Тут ви знайдете 47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми. Зокрема:

курс з механіки;

курс з історії “Зародження української нації” та “Історія України в історіях” (повний курс з історії України для

підготовки до ЗНО);

курс з математики: “Арифметика, рівняння та нерівності”;

курс про права людини в освітньому просторі;

курс з англійської;

курс з біології.

Книга-мандрівка

https://www.youtube.com/channel/UCHq5vXBXgKpU0_Nxl8pDKyw

Український мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих

українців та події, про які в нас не завжди добре знають.

 

Ukraїner

https://www.youtube.com/channel/UCbNaKxi1j-Q5jWZDpJZp56g/featured

Експедиція Україною. 

Закарпаття, Приазов'я, Полтавщина, Полісся, Бессарабія, Сіверщина, Поділля, Карпати, Буковина, Галичина, Таврія, Причорномор'я, Слобожанщина, Наддніпрянщина, Волинь, Запоріжжя.

Подорожі, активний туризм, відкриття, мандри, антропологія та етнографія.

  1. Український інститут технологій в освіті НТУУ «КПІ» (УІІТО)
  2. Український центр дистанційної освіти — udec.ntu-kpi.kiev.ua
  3. Українська система дистанційного навчання — www.udl.org.ua
  4. Центр дистанційного навчання світового банку — www.uapa-dlc.org.ua
  5. Проблемна лабораторія дистанційного навчання — dl.kpi.kharkov.ua/techn/rle/
  6. Центр дистанційного навчання Української Академії державного управління — www.ado.edu.ua
  7. Дистанційне навчання Академії цивільного захисту України — www.edu-mns.org.ua
  8. Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсінський Міжнародний Університет в Україні» — www.wiuu.edu.ua
  9. Лабораторія Віртуального Дистанційного навчання Харківського технічного університету радіоелектроники (ХТУРЕ) — vdll.kture.kharkov.ua
  10. Дистанційне навчання у Львівському Національному Університеті «Львівська Політехніка» — www.idn.polynet.lviv.ua
  11. Центр електронної освіти НТУ «КПІ» — www.eec.ntu-kpi.kiev.ua
  12. Інститут заочної та дистанційної освіти Київський національний університет технологій та дизайну — dist.vtv.kiev.ua
  13. Лабораторія дистанційної освіти Сумський державний університет — dl.sumdu.edu.ua
  14. Центр дистанційного навчання Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки і права — www.cdo.com.ua
  15. Лабораторія дистанційного навчання Київський національний торгово-економічний університет — www.knteu-elearning.kiev.ua
  16. Інститут заочної і дистанційної освіти Придніпровська державної академії будівництва і архітектури — izido.pgasa.dp.ua/do/1_1.html
  17. Сервер дистанційного навчання Київського Інституту - srv.kimi.kiev.ua/DISTANT/uindex.html
  18. Міжнародний дослідно-навчальний центр інформаційних технологій та систем — www.dlab.kiev.ua
  19. Центр програмної інженерії — www.ukrsoftpro.com.ua
  20. Центр Дистанційної Освіти ВНТУ — cde.vstu.edu.ua
  21. ЦДО «Интеллект» — intellect.dp.ua
  22. Центр дистанційного навчання МБЕРІФ — elearning.if.ua
  23. Дистанційне навчання. Сайт присвячений розвитку дистанційної освіти в Україні — www.distance-learning.com
  24. Інформація про системи видаленого навчання (Moodle) — moodle.ukma.kiev.ua
  25. Західноукраїнський ресурсний інтернет-портал дистанційної освіти — westukr.itgo.com
  26. Система дистанційного навчання за допомогою Інтернет — www.slc.kiev.ua
  27. Український Науковий Центр Розвитку Інформаційних Технологій (УкрНЦ РІТ) — www.training.itdev.org.ua
  28. Факультет дистанційного навчання Хмельницького національного університету-http://dn.tup.km.ua
  29. Регіональний науково-методичний центр дистанційного навчання НАПН України при Дніпропетровському національному університеті ім.О. Гончара- distance.dnu.edu.ua