26 квіт. 2024
Просвітницька кампанія «Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ»

В рамках просвітницької кампанії «Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ», продовжуємо  мотивувати наших учнів до активної участі в створенні позитивних змін у світі за допомогою творчої діяльності та екологічної свідомості, популяризуємо креативне мислення, культуру сталого розвитку та екологічну відповідальність серед молоді.
До екоуроків за темами долучились такі класи:
  • «Зелені кнопки: навчаємось берегти планету через мобільні додатки» - 5-А клас,
  • «Еконебезпека: як безвідповідальне споживання створює екозагрозу» - 5-Б клас,
  • «Арт проти сміття: за допомогою мистецтва захищаємо море і сушу від пластикового забруднення» - 5-А,5-В класи,
  • «Зелені замінники: вигадуємо та творимо, відмовляючись від пластику» - 5-А клас.
  • Учні 7-А,Б класів виконали творче завдання  всеукраїнського екологічного уроку.