30 серп. 2017
Районний освітянський форум педагогічних працівників!

Сьогодні учнівський колектив нашої школи на чолі із директором Гряником О.Г., керівником гуртка Зибіною І.А. та вчителем французької мови Бірюковою К.В. прийняли участь у районному освітянському форумі, який відбувся  на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області. На форумі були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирович, голова профспілкової організації Київського району Мартинова Надія Василівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники навчальних закладів, педагогічні працівники. Під час форуму підведені підсумки роботи за 2016/2017 навчальний рік та визначені пріоритети на 2017/2018 навчальний рік.