16 квіт. 2019
День ЦО!

Сьогодні 16.04.2019 відбувся семінар керівників Цивільного захисту – директорів закладів загальної середньої освіти Київського району м. Харкова. На семінарі учні школи відпрацьовували: «Дії учасників освітнього процесу при захопленні заручників»,«Алгоритм дій учасників освітнього процесу при ознаках наявності невизначених речовин», «Правила поведінки учасників освітнього процесу при ознаках загоряння за межами навчального кабінету". Було продемонстровано учнями школи евакуацію та дії під час виявлення джерела розповсюдження газоподібної невизначеної речовини. Студентки 4-го курсу соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України Крамна Карина та Іванова Юлія показали майстер-клас з надання домедичної допомоги. Начальник кафедри автоматичних систем та безпеки інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту України Дерев’янко О.А. провів лекцію «Профілактика пожеж у побуті. Система автоматичного оповіщення».