24 квіт. 2020
КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 11 ТРАВНЯ

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

Для організації дистанційного навчання школи можуть використовувати відеоуроки для учнів 5-11 класів у межах проєкту Всеукраїнська школа онлайн. Їх можна переглядати на YouTube-каналі МОН та ще на 15 телеканалах і медіаресурсах. За результатами двох тижнів роботи, 54% українців позитивно оцінили проєкт.

На YouTube-каналі МОН уроки публікуються і зберігаються в окремих списках відтворення для кожного класу:

ОЛІМПІАДИ ТА МАН: СКАСУВАННЯ ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ

НЕ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ: IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, що мав відбутись протягом 2019/2020 навчального року. Деталі – тут.

ПЕРЕНЕСЕНО: фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – він має відбутись 4-9 листопада 2020 року.

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ, РЕСУРСИ, АНОНСИ

• Завтра о 14:00 на Facebook-сторінці МОН, спільно із сайтом Нова українська школа, відбуватиметься онлайн-трансляція з учителькою географії ліцею "Наукова зміна" у Києві Аллою Євтушенко. Вона розповість про:
    - власний досвід запровадження дистанційного навчання,
    - дистанційне навчання – як організувати, якщо є багато «але»,
    - корисні додатки, які точно стануть у пригоді та сподобаються дітям,
    - варіанти ресурсів, які допоможуть вчителю та зацікавлять учня.

• Викладачі Харківського політехнічного інституту записали цикл відеоуроків “Слідами CHORNOBYL”, які розкривають тему Чорнобильської катастрофи для школярів. На прикладі цієї трагедії учням, зокрема, пропонують вивчити комплекс явищ із позиції фізики, екології, хімії, енергетики та  історії.

• На сайті Харківського політехнічного інституту у відкритому доступі розмістили серію майстер-класів із природничо-математичних та інженерно-технічних наук. Їх проводять викладачі та студенти вишу для школярів із різних регіонів країни.