15 бер. 2021
Тиждень англійської мови

З метою популяризації вивчення англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, з 05 по 12 березня 2021 року в ХСШ № 62 був проведений Тиждень англійської мови. Головною метою проведення цього заходу є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розширення знань учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формування лінгвокраїнознавчої компетенції школярів.

В рамках тижня було проведено заходи, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів, розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки, виховували любов й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається.

5 березня 77 учнів школи пройшли онлайн-тест Oxford Online Placement Test, створений Оксфордським університетом (Великобританія), який є лідером у викладанні англійської мови і розробці технологій оцінки знань. Тестування проводилося з метою перевірки рівня володіння сучасною англійською мовою як мовою живого спілкування. По закінченню, усі учасники отримали сертифікати.

9 березня були продемонстровані театральні постановки Happy Birthday Lady Moneybags! (6Г Кашкарова О.І., Водіна Е.В.)  та The Brave Princess (6В Діденко Н.В.).

10 березня успішно пройшов конкурс читців англійської поезії «Spring Poetry Contest». Захід мав на меті залучити учнів 1-11 класів  до літературного надбання інших країн, розкрити красу поетичного слова та визначити рівень володіння англійською мовою серед учнів. Основне завдання конкурсу - виявлення кращих виконавців поезії англійською мовою та підтримка обдарованих читців. Конкурсанти не лише впорались із завданням, а ще й проявили свої ораторські, артистичні та творчі здібності.

11 березня - Країнознавчий День. Учителі кафедри проводили квести, вікторини, виготовляли стінгазети. Учителі початкової школи Сметаніна О.В. та Вітковська В.А. провели відкриті уроки в 3 класах з елементами країнознавства Where are you from?

Завершився тиждень пісенним днем. Усі уроки були побудовані з використанням пісенного матеріалу.

Дякуємо нашим учням за активну участь у проведенні Тижня англійської мови. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати! А вчителям іноземної кафедри школи  – творчих здобутків і гарних учнів!