14 вер. 2021
Свято спорту, присвячене Дню фізичної культури і спорту

10 вересня у мікрорайоні П'ятихатки під патронатом виконувача обов'язків Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова відбулось свято спорту, присвячене Дню фізичної культури і спорту.

На свято завітали: голова Адміністрації Київського району, депутат Харківської міської ради, Казанжиєва Неллі Василівна, начальник Управління освіти Куценко Тетяна Володимирівна та гості - легендарний голкіпер команди "Металіст" Олександр Горяїнов та баскетбольна команда "Політехнік".

Баскетбольний та футбольний матчі, підтримка вболівальників та команди черлідерів, виступи танцювальних колективів і подарунки створили чудову атмосферу та подарували яскраві емоції учасникам свята.

Найменші учасники, дошкільники, мали змогу спробувати свої сили на маленькому футбольному полі, розміщеному на бульварі Миру, та із задоволенням поспілкувались з велетенськими іграшковими героями - білим ведмедем та пандою. А юні спортсмени - баскетболісти шкіл № 62 та № 172 та футболісти школи № 62 після товариських матчів отримали пам'ятні подарунки - привітання Олександра Горяїнова та тренера команди "Політехнік" Тимура Араджита м'ячі з автографами професіоналів.

Крім того, спортсменів привітала голова Адміністрації Київського району Казанжиєва Неллі Василівна та нагородила квитками до дельфінарію та на футбольний матч.

Чудовий настрій усім учасникам заходу подарувало і баскет-шоу у виконанні баскетбольної команди "Політехнік", і майстер-клас з футболу від тренера спортивної школи.

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради