1 лют. 2022
Дистанційна онлайн-лекція з представниками батьківських комітетів та педагогічним колективом Харківської спеціалізованої школи 62, на тему: «Роль батьків у формуванні у дітей початкових знань про пожежну безпеку та дотримання відповідних правил».

01 лютого фахівці ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ Головного управління провели дистанційну онлайн-лекцію з представниками батьківських комітетів та педагогічним колективом Харківської спеціалізованої школи 62, на тему: «Роль батьків у формуванні у дітей початкових знань про пожежну безпеку та дотримання відповідних правил».
Під час заходу рятувальники нагадали слухачам про причини та наслідки виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, а також навели статистичні дані їх виникнення на території Київського району. Окрім цього ДСНСники звернули увагу співрозмовників на важливість дотримання правил безпеки вдома, на роботі та під час відпочинку, дії у разі виникнення пожежі та правильне використання первинних засобів пожежогасіння, а також дії у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
Наостанок профілактичного семінару, рятувальники відповіли на всі запитання, які виникли під час онлайн-лекції.