16 лют. 2022
День єднання України!

Нове державне свято – День єднання – відзначають сьогодні, 16 лютого, в Україні. Це свято має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.

Відповідний указ №53/2022 опублікований на сайті глави держави.

Тепер щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть День єднання. Цього дня буде піднято Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах та о 10:00 виконано Державний Гімн України.

У цей день українців закликають прикріпити до одягу синьо-жовті стрічки і показати всьому світу нашу єдність.

Заходи проведені в ХСШ № 62 до деня єднання :

• Урочиста лінійка для учнів 8х - 11х класів. Під час лінійки було вшановано Прапор України, Гімн Ураїни та "Молитву за Україну";
  • Загальношкільний малюнковий флешмоб учнів 2х - 7х класів "Україна єдина";
  • Загальноукраїнський проєкт в соцсережах "Об'єднані Україною" - учні 8-А класу.