31 трав. 2022
1 червня - День захисту дітей

День захисту дітей в Україні, який щорічно відзначається 1 червня, встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна - дітям" та інших громадських організацій.

День захисту дітей - один з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерації жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року і вперше його відсвяткували в 1950 році. Потім ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Вітаємо з Днем захисту дітей!

День захисту дітей в ХСШ № 62

Учні 2-В класу взяли участь в он-лайн зустрічі з харківською дитячою письменницею Юлітою Ран.

Нашим військовим є кого захищати! З нагоди Дня захисту дітей звернення учнів школи до бійців частини 3017 НГУ

Відео виклали на сайті частини 3017 НГУ та на сайті Східного оперативно-територіального об'єднання НГУ