Вітаємо!

13 лист. 2022
Перемоги на Міжнародних турнірах зі спортивних бальних танців !

Вітаємо юних харків'ян, учнів ХСШ № 62, з перемогами на Міжнародних турнірах зі спортивних бальних танців ! Упродовж осені талановиті танцюристи школи № 62 здобули п'ять перемог у Міжнародних турнірах зі спортивних бальних танців. Бєлєвцов Степан (ХСШ №62) у парі з Лєсною Марією (ХЗОШ № 142), продемонструвавши високий рівень майстерності, стали переможцями : Міжнародного турніру Polish Dance Festival - І місце, Міжнародного турніру International Championships (Великобританія) - І та ІІ місця. Ще одна талановита пара - Генрі Гоффмейстер та Панченко Маріанна (ХСШ № 62), посіла ІІ місце у Міжнародному турнірі Polish Dance Festival та IIІ місце у Міжнародному турнірі International Championships (Великобританія) !