18 лист. 2022
З 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні проходить другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

З 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні проходить другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

В усіх класах пройшли класні години з безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», дані заходи проводились в рамках другого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

36 учнів початкової школи разом із своїми батьками та класними керівниками сьогодні взяли участь в уроці із шкільним офіцером поліції Дмитром. Бесіда про правила дорожнього руху та безпечну дорогу додому була інформативною та цікавою. Учні та батьки в захваті! Адміністрація школи приймає сьогодні подяки від батьків за корисний захід та особисто дякують Дмитрові!