15 лют. 2023
Karazin weekends for schoolstudents — проєкт для учнів середніх та старших класів

Ти учень середніх чи старших класів, який дуууже скучив за офлайн заняттями, викладачами та друзями? Каразінський університет запрошує тебе цікаво та з користю провести свій час на Karazin weekends for schoolstudents! Karazin weekends for schoolstudents — це проєкт для учнів середніх та старших класів, у межах якого пройде низка занять з різних дисциплін на базі Каразінського. На заняттях, які підготували круті викладачі університету, ти зможеш прокачати набуті у школі навички, дізнатись багато корисних цікавинок про все на світі та удосконалити свої кейси зі шкільної програми. Заняття в межах проєкту походитимуть двічі на тиждень (субота, неділя) з 18 лютого до 30 квітня 2023 року. Усе проходитиме наживо в Харкові, точне місце проведення буде повідомлено на особисті пошти після реєстрації. Не втрачай таку можливість Чекаємо на тебе.