Вітаємо!

29 черв. 2023
З найвищим результатом - 200 балів із НМТ

Цьогоріч замість ЗНО в Україні ввели Національний мультипредметний тест (НМТ). Це пов'язано з повномасштабним вторгнення росіян та бойовими діями в країні.

Тож всі, хто потрапив в основну сесію та вже склав тестування отримують результати. Найвищий бал, який можна здобути на НМТ, — 200. Набрати їх не так і просто, адже питання на мультитестуванні аналогічні питанням ЗНО.

Вітаємо з блискучими досягненнями випускників школи, які здобули найвищий результат – 200 балів із НМТ!

Заря Мирон Сергійович - Іноземна мова;

Третьякова Лілія Сергіївна - Українська мова та Математика;

Черкашина Діана Олександрівна - Іноземна мова;

Шевчук Таїсія Андріївна - Іноземна мова.

Бажаємо наснаги, нових перемог та здобутків. Пишаємось таким високим результатом. Дякуємо, за висвокий рівень знань.

Висловлюємо щиру вдячність за гарну підготовку та високий професіоналізм вчителям школи: Севериній Олені Вікторівні, Шаповал Олені Генріхівні, Вакуленко Наталі Леонідівні, Козловій Тетяні Михайлівні.

Приємно, коли незважаючи на перешкоди, учні нашої громади досягають найвищих результатів.

Пишаємося нашою молоддю!