4 черв. 2024

Сьогодні, 4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Більше ніж 1899 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Станом на ранок 27 травня 2024 року за офіційною інформацією ювенальних прокурорів 548 дітей загинули та понад 1351 отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Харківська область знаходиться на 2-му місці за кількістю постраждалих дітей... Одним із 548 дітей, що загинули є учень нашого ліцею...
Денис Сєлєвін (27.03.2007 – 05.05.2022).
Денис загинув від ворожих снарядів 05.05.2022 під час евакуації тварин із Харківського екопарку. Він самостійно прийняв рішення надати допомогу  батькам щодо вивозу зубрів на безпечну територію Полтавської області.
Хлопець загинув на очах своїх батьків.
Скромним, виваженим, надзвичайно добрим - таким Денис назавжди залишиться в нашій пам’яті.
Не пробачимо ніколи!