Заходи шкільного Євроклубу "Euroway"

Нові ігри та публікації для молоді від European Union in Ukraine вже на сайті Євроквізу

у розділі Бібліотеки-Інфоресурси https://euroquiz.org.ua/libraries/info-resources!

Гра "Розфарбуй Європу"- розмальовка для дітей, яка допоможе запам’ятати країни

Євросоюзу та їх символіку https://bit.ly/3tdklGs

Навчальна гра-орігамі про Європейський Союз - креативна творча гра з

цікавими фактами про ЄС https://bit.ly/3NUVZJp

Карта Європейського Союзу – повна карта ЄС, кандидатів на вступ до ЄС

та членів Шенгенської зони з ключовими геополітичними фактами

про Європу https://bit.ly/3zca6Gk

Ключові компетентності для навчання протягом життя – публікація з переліком

головних сфер, які має розвинути кожна молода людина, щоб бути успішною сьогодні

та в майбутньому https://bit.ly/3amnJZg#StandWithUkraine

euroquiz.org.ua

Бібліотеки: Інфоресурси

Вересень 2023 року

Вітаємо ученицю 7-А класу Крамчанінову Марину, що стала фіналісткою  конкурсу дитячих малюнків «Світ, у якому я хочу жити!». 21 вересня у м. Харкові відбулось нагородження переможців. В урочистостях взяли участь представники департаментів Харківської міської ради, ХОВА, Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру», представники українських та іноземних соціокультурних об'єднань, повідомляє РЕДПОСТ.

Метою конкурсу дитячих малюнків «Світ, у якому я хочу жити!» є привернення уваги жителів Європи до проблеми виховання та підтримки творчого потенціалу молодого покоління на прикладі дітей України, що пережили жахливі впливи війни, але не втратили жагу до життя і  бачать своє майбутнє мирним.

26 червня 2023 року за підтримки Посольства України в Королівстві Бельгія у Брюсселі, в приміщенні Європарламенту - в Українському Хабі Громадянського суспільства (“Station Europe”) відбулося відкриття виставки 45 робіт фіналістів конкурсу.  У заході взяли участь керівництво дипломатичної місії України в Королівстві Бельгія, представники апарату управління та члени Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» AISP/SPIA, представники громадських кіл України, Бельгії тощо.

24 серпня 2023 року експозиція була представлена в абатстві м. Грімберген, під час відзначення Дня Незалежності України, заходів, організованих Посольством України в королівстві Бельгія. Серед гостей були присутні представники влади Бельгії та Люксембургу, інституцій ЄС, дипломатичного корпусу, місцевої влади Грімбергена, бізнесу, духовенства, української та бельгійської громади.
28 серпня 2023 року Виставка була відкрита в українському комʼюніті центрі “Ukrainian Voices RC”, що діє під егідою UNHCR та мерії Брюсселя.
 07 вересня відкриття Виставки відбулось у Центрі соціокультурної творчості та інтеграції ( CRIC) Шарлеруа (Бельгія).

З вересня по листопад виставка має пройти в бельгійських містах Шарлеруа, Нівель, Намюр.

Серпень 2023 року

Сьогодні, 23 серпня, наша держава святкує День  Державного прапора України. Євроклуб "Euroway" комунального закладу "Харківський ліцей № 62 Харківської міської ради" провів міжнародний флешмоб "Прапор України - прапор миру, волі, єдності та честі". Учні ліцею та їх батьки підняли прапор України в  різних країнах світу і у знакових місцях своїх міст, селищ в різних куточках  нашої держави.  Синьо-жовтий стяг – головна святиня нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Нині прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України. У ньому відображений наш великий народ, все світове українство. Державний прапор є символом наших досягнень і перемог. Будемо любити і шанувати його, захищати як найвищий скарб нації. Слава Україні!

Червень 2023 року

Вітаємо!

Алевтину Ляхно, переможицю першого рівня ІІІ туру "Євробачення" Євровікторини 2023.

Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне твоє старання і наполеглива праця обов’язково призводять тебе до призових місць і заслуженим нагородам!

Учениця 7А класу Чала Софія взяла участьу благодійному концерті на підтримку України, який проходив у місті Вюрцбург. Вона танцювала танець " Тримай мене міцно" і танець "Мій Харків".

посилання на відео

Вітааємо учасницю шкільного євроклубу "EUROWAY" Бахталовську Софію з перемогою у конкурсі дитячих малюнків організованому Українським Домом в м. Дрезден "Війна та екоцид" у

номінації "Приз глядацьких симпатій"!

Бажаємо творчих успіхів та подальших перемог!

Вітаємо Волкову Поліну, ученицю 9-Б класу та Бартощак Олександру, ученицю 7-А класу з перемогою у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Якою я бачу європейську Україну" у номінації "Я малюю"!

Дякуємо кожному з дітей, хто зобразив європейську Україну! Ми віримо, що ваші мрії про майбутнє нашої держави обов'язково здійсняться.

Хто ж зайняв призові місця?

1 категорія:
І місце - Волкова Поліна