Новини освітнього процесу, фотогалерея

У 2023-2024 навчальному році навчальні заняття в ХСШ №62 проводяться виключно у дистанційному форматі, з використанням електронної платформи HUMAN.

Наші онлайн уроки

Дистанційне навчання у 2023-2024 н.р.

Настає новий навчальний рік, попереду нехай вас чекають тільки нові пізнання, успіх і везіння, нехай день знань надихне на нові досягнення, дасть тверду опору для подальших життєвих перспектив!

Дистанційне навчання у 2022-2023 н.р.

01.06.2023

Вчимося бачити красу навколо" Учні 5их класів вдосконалюють свої навички у фотомистецтві

30.05.2023

Учениця 4-В класу Бахталовська Софія вчергове бере участь у виставці-конкурсі картин "Війна та екоцид" при Українському Домі у м.Дрезден, Німеччина. Слід зазначити, що одну з її картин вже купив на  попередньому аукціоні депутат Бундестагу Frank Müller - Rosentrit. Кошти, від продажу картини дівчинка передала на підтримку ЗСУ.

29.05.2023

Вітаємо Волкову Поліну, ученицю 9-Б класу та Бартощак Олександру, ученицю 7-А класу з перемогою у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Якою я бачу європейську Україну" у номінації "Я малюю"!

Дякуємо кожному з дітей, хто зобразив європейську Україну! Ми віримо, що ваші мрії про майбутнє нашої держави обов'язково здійсняться.

Хто ж зайняв призові місця?

1 категорія:
І місце - Волкова Поліна