Комунальний заклад "Харківський ліцей № 62 Харківської міської ради"

Наші перемоги!

Вітаємо юних харків'ян, учнів ХСШ № 62, з перемогами на Міжнародних турнірах зі спортивних бальних танців! Упродовж осені талановиті танцюристи школи № 62 здобули п'ять перемог у Міжнародних турнірах зі спортивних бальних танців. Бєлєвцов Степан (ХСШ №62) у парі з Лєсною Марією (ХЗОШ № 142), продемонструвавши високий рівень майстерності, стали переможцями : Міжнародного турніру Polish Dance Festival - І місце, Міжнародного турніру International Championships (Великобританія) - І та ІІ місця. Ще одна талановита пара - Генрі Гоффмейстер та Панченко Маріанна (ХСШ № 62), посіла ІІ місце у Міжнародному турнірі Polish Dance Festival та IIІ місце у Міжнародному турнірі International Championships (Великобританія) !

Вітаємо! Ученицю 3-Г класу Москвітіну Кіру із зайнятим І місцем в шахматному турнірі Вестероса (Швеція). Молодець! Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Вітаємо Оковитого Артема ( 1-Г) та Оковитого Данила ( 2-А) з численними перемогами в спортивній гімнастиці! М. Злин та м. Брно, Чехія.

Вітаємо Бугайова Артема, учня З-Г класу із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі "Місячник шкільних бібліотек 2022". Номінація: " Подарунок для героя"

Вітаємо! Панченко Маріанна, Генрі Гоффмейстер - фіналісти Чемпіонату Світу зі спортивних бальних танців. Голандія. 11.11.2022.