ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ "НАТХНЕННЯ"

20 років – це багато чи мало? Для творчого колективу це великий шлях, наповнений постійним пошуком, працею, хвилюванням та радістю від успіхів та перемог.  Це шлях від маленької танцювальної групи до зразкового ансамблю бального танцю «Натхнення» Харківської спеціалізованої школи № 62. За 20 років колектив брав участь у багатьох конкурсах та фестивалях  від районних, міських до міжнародних, де здобував перемоги і любов глядачів.

Наших танцюристів з радістю вітали у Харкові, Києві, Одесі, Албені, Балчику, Несебрі (Болгарія), Вероні, Вененції, Гарді (Італія), Будапешті (Венгрія), Левочі (Словаччина), Коніні (Польща), Празі, Карлових Варах (Чехія).

В репертуарі ансамблю більше 30 концертних номерів, постановником яких є художній керівник зразкового ансамблю бального танцю «Натхнення» Зибіна Ірина Анатоліївна. З кожним роком майстерність і професіоналізм учасників зростають, дякуючи тренеру Забєліну Олександру Ігоровичу та тренерам–вихованцям колективу Грянику Вадиму Олександровичу та Дикій Олександрі Степанівні.

Виступ юних артистів – завжди яскраве свято для батьків. Діти з любов’ю дарують їм свїй талант. Тренери  та їх вихованці вдячні батькам за увагу, турботу і можливість творчого розвитку.