Наші традиції

Наша школа має дуже багато гарних традицій.

Головна - це високий рівень надання освітянських послуг із базових предметів, а особливо з іноземих мов, бо школа вже впродовж 50 років має статус спеціалізованої.
Учні школи - неоднаразові призери ІІ - ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з англійської мови.

Школа продовжує залишатися базовою в Київському районі м. Харкова та в Харківській області з питань поширення кращих форм роботи вчителів школи, особливо щодо втілення комунікативних методик у навчально-педагогічний процес з викладання іноземних мов.

На базі школи систематично проходять семінари-практикуми керівників шкіл, заступників директорів спеціалізованих шкіл та вчителів іноземних мов, молодих учителів з різних предметів, які відвідують відкриті уроки, виставки творчих робіт учителів та учнів, беруть участь у ділових іграх та інших заходах.

Також школа бере участь у всіх районних та міських змаганнях, спартакіадах, олімпіадах з різних предметів та інших творчих конкурсах. Учні нашої школи завжди посідають почесні та призові місця на районних олімпіадах, що свідчить про високий загальній рівень підготовки.

Упродовж останніх 5 років учні школи - переможці IV етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання. Школа бере участь у всіх визначних святах нашого району.

Кожного року проводяться урочистості з нагоди Дня Перемоги, святковий концерт для ветеранів, в якому беруть участь учні школи.

Головною і однією з найдорожчих та найулюбленіших традицій є загальношкільній конкурс вальсу, що проводиться із року в рік уже протягом більш ніж три десятиліття. Конкурс зазвичай проводиться навесні в приміщенні спорткомплексу ННЦ "ХФТІ". Усі учні починаючи з 5-го класу готують свій танець. До свята готуються дуже ретельно: залучаються професійні балетмейстери, шиються костюми, проводяться репетиції. Кожний клас намагається бути кращим, щоб саме їхній танець сподобався журі.

Кожного року конкурс вальсу приносить свято практично до кожної сім’ї нашого селища. На свято збираються батьки, родичі, дуже багато гостей. Серед кожної паралелі визначаються перші, другі та треті місця. Існують також номінації: найкращі костюми, найкраща пара, найкращі солісти. Конкурс починається парадом, усі пари в святкових костюмах проходять повз глядачів. Потім починається основне дійство: всі класи виконують свої номери за порядком, визначеним жеребкуванням. Після того як закінчує виступати паралель 11-х класів, починається урочисте нагородження грамотами та цінними подарунками. Конкурс завжди проходить у теплому, дружньому оточенні та чесній боротьбі.

Тепер традиційний конкурс вальсу буде змінюватися на "Танцювальний марафон", де учасники танцювальних колективів, а за суміцництвом і учні школи, демонструватимуть свою майстерність.