Вітаємо!

2 жовт. 2023
з Днем захисників та захисниць України та Днем українського козацтва!

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України та Днем українського козацтва!

Українці завжди мужньо й героїчно боронили рідну землю від ворожих посягань на неї. І сьогодні тисячі людей гідно відстоюють нашу свободу і наші території.

Безмежно вдячні кожному, хто нас оберігає, і щиро бажаємо вам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця – до перемоги України!

Учні Харківського ліцею №62 привітали військовослужбовців бригади «Спартан» з Днем захисників і захисниць.

Протягом багатьох років керівництво, педагогічний колектив та учні ліцею підтримують військову частину. Неодноразово проводилися спільні заходи, школярі ліцею відвідували Дні відкритих дверей і з радістю спілкувалися з захисниками. Батьки деяких школярів наразі проходять службу у лавах Нацгвардії. Також серед гвардійців військової частини, які сьогодні стоять на захисті України є й випускники цієї школи.