10 жовт. 2023
Вебінар від громадської організації #stop_sexтинг "Онлайн-ризики. Терміни. Алгоритми. Профілактика"

Шановні освітяни!

Запрошуємо вас на вебінар від громадської організації #stop_sexтинг "Онлайн-ризики. Терміни. Алгоритми. Профілактика", що відбудеться у четвер, 12 жовтня, о 16:00 в онлайн-форматі. В Україні 96 % дітей від 10 років активно користуються інтернетом вдома і в школі. І майже щодня близько 15 % дітей бачать матеріали із насильством чи сексуалізований контент. Але це не означає, що дітям треба заборонити інтернет. Потрібно навчитися реагувати на онлайн-ризики та вчасно запобігати кібербулінгу, шахрайству чи секстингу. І школи відіграють ключову роль у створенні безпечного онлайн-середовища для молоді. Вебінар проведе тренер-методолог організації Василь Філоненко та розповість детальніше про основні онлайн-ризики, алгоритми реагування, чому онлайн-насильство не менш небезпечне, ніж офлайн-насильство, чому важлива профілактика, та як її проводити, а також поділиться інформацією щодо отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації після проведення уроків від громадської організації #stop_sexтинг. Для реєстрації на вебінар, будь ласка, заповніть форму за лінком.