16 жовт. 2023
Благодійна акція «Діти Київського району –військовослужбовцям»

В рамках благодійної акції «Діти Київського району –військовослужбовцям» та патріотичної акції «Дякую тобі, воїн!» учні нашого ліцею разом із учителями підготували для бійців бригади "Спартан" солодкі подарунки, написали їм листи, намалювали малюнки та виготовили листівки й обереги. Сьогодні подарунки були доставлені у військову частину й згодом відправляться до хлопців на передову. Сподіваємось, що зроблені власноруч  обереги, будуть берегти життя наших воїнів, а солодощі та корисні дрібнички нагадають бійцям, що на них чекають вдома! Героям слава!  P.S. Несподіваним та символічним став факт, що серед військових, що приймали подарунки від ліцею  був наш випускник. Дякуємо тобі, Олександре, а також, всім нашим випускникам-військовим та батькам-військовим наших учнів! Честь!