23 квіт. 2024

Попри відключення світла не зупиняємось! Продовжуємо брати участь у Всеукраїнській просвітницькій кампанії «Творчі Екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ».
Учні 7-А та 7-Б класів стали учасниками екоуроку за темою «Екомода: одяг та взуття з присмаком яблук, бананів та кави»! Неймовірні історії та винаходи, наприклад: взуття з короку від Vans, веганське взуття від Reebok, яблуневі кросівки, одяг з коріння грибів, текстиль з ананасу, банановий папір, взуття з кавової гущі, оправи для окулярів з кави, як зробити екопапір з опалого листя, не тільки зацікавили учнів, а також стали поштовхом для пошуку нових ідей!