Інформація про надходження та функціонування НУШ

2023-2024 навчальний рік

Квітень 2024.

23.04.2024

Наш ліцей долучається до Всеукраїнської просвітницької кампанії «Творчі Екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ».

Щорічно світова спільнота відзначає у квітні Міжнародний день Матері-Землі (22 квітня) та Міжнародний день інтелектуальної власності (26 квітня). І цього року Всесвітньою організацією інтелектуальної власності темою кампанії до Міжнародного дня інтелектуальної власності було обрано «Інтелектуальна власність та Цілі сталого розвитку: будуємо наше спільне майбутнє за допомогою інновацій та творчості». Забезпечення досягнення цілей сталого розвитку стає особливо актуальним в умовах війни для України в контексті викликів сьогодення.
  • Учні 7-А, 7-Б класів відвідали  Всеукраінський онлайн урок «Творчі екоініціативи: як ідеї змінюють звичайний світ».
  • Учні 6-А класу намалювали малюнки до Дня Землі.
  • У 6-Г класі пройшов урок про проблеми нашої планети англійською мовою.
  • Учні 6-В класу ознайомились із екологічними проблемами планети та способами їх вирішення.
  • Учні початкових класів 3-В, 4-А, 4-В також взяли участь в екоуроках.

19.04.2024 - День власників домашніх тварин. Прийняти рішення про утримання домашнього улюбленця означає взяти на себе відповідальність за життя та здоров'я тварини. П'ятикласники на уроках "Пізнаємо природу" склали правила догляду за домашніми улюбленцями.

Наші учні обожнюють своїх пухнастиків, що час від часу разом із господарями долучаються до онлайн уроків). Діти радо поділились фотографіями й малюнками своїх друзів.

Флешмоб Флешмоб White card

04.03.2024

Тематичний урок - Творча майстерня психологічного  розвантаження « Весна належить дітям».

Лютий 2024 року

23.02.2024

Триває марафон Департаменту освіти Харківської міської ради «Добро починається з тебе», учні та вчителі ліцею беруть в ньому активну участь.

У п'ятницю, 16 лютого, в Україні відзначають молоде державне свято – День єднання, започаткований президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році на тлі підготовки Росії до вторгнення.

З Днем єднання! Завжди пам’ятай, що ми – сильні, рішучі та незалежні. Особливо, коли разом!

Січень 2024

16.01.2024, відбулася зустріч учнів 1-Б класу з представником ДСНС.

З учнями було проведено Єдиний урок з безпеки на якому вони отримали поради щодо збереження свого життя та здоров'я у військовий час.

Грудень 2023

29.12.2023

99 робіт виставили наші учні на районну дошку PADLET за темою: Метафорічна карта, яка виконує бажання. З роботами можна ознайомитись за покликанням:

27.12.2023

Учні ліцею, що знаходяться зараз у Харкові, отримують подарунки до Нового року від Харківського міського голови Терехова І.О.

20.12.2023

Учні 5-их, 6-их класів виготовили чудові Новорічні листівки, що подарують нашим  військовим родинне тепло напередодні свята.

Функціонування НУШ у листопаді 2023-2024 навчального року

14.12.2023

Учні 2-А та 2-Б класів зустрілись із шкільною офіцеркою поліції  - Дар'єю. Повторили правила дорожнього руху та правила поводження з мінно-вибуховими предметами.

Безпека життя понад усе!

20.12.2023

Учні 4-Г класу виготовили листівки - обереги "Янголи Перемоги" для військових ЗСУ.

10.12.2023

До Дня Збройних Сил України в класах ліцею відбулись виховні заходи: класні години, вікторини, квести, тощо.

02.11.2023

Сьогодні відбулася зустріч учнів 2х класів з представниками ДСНС, вивчали правила безпеки, збереження життя.

Функціонування НУШ у жовтні 2023-2024 навчального року

день писемності та мови

До Дня української писемності та мови проведено конкурс знавців української мови імені П.Яцика, І (шкільний) етап, 3-4 класи.

15 жовтня, урок української мови

4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин

Функціонування НУШ у вересні 2023-2024 навчального року

2-В клас, урок ментального здоров'я

урок фізичної культури, учитель Автушко О.А.

3-В клас, тема уроку "Повторення"

перші твори учнів початкової школи

4-В клас, зустріч 1го Вересня

міні проєкт "Моя школа"