14 груд. 2017
Відкриття відновленого басейну!

Сьогодні у приміщенні молодшої школи відбулося урочисте  відкриття відновленого басейну, в якому ще в 2007 році були припинені заняття плаванням з причин технічних та санітарних невідповідностей для користування.

Басейн було відновлено з ініціативи і за кошти випускників школи різних років. Шумілов А.С. (1989 рік випуску), Рожков В.В. (1989р.), Мовчан І.С. (2002р.), Дикий Є.А. (2003р.), Осіпов М.Г. (2006р.) вклали свою енергію, кошти, любов у цю благородну справу.

Учні, батьки школярів, мешканці мікрорайону П’ятихатки з великим задоволенням зустріли новину про відкриття басейну, яке проходило у вигляді театралізованого свята і в присутності школярів і їх батьків.

Заступник голови районної адміністрації  Київського району Харківської міської ради Івлєв Володимир Вікторович і начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна вручили на святі Подячні листи розбудовникам басейну і подарунки учням для занять плаванням. (фотозвіт)