Естафета пам'яті

Передача символів естафети пам'яті «Ми - нащадки переможців!», приуроченої до 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, відбулася сьогодні,

12 лютого У Харківській спеціалізованій школі № 62

12 лютого 2020 року у школі відбулась районна Естафета памяті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!" під час якої лідери учнівського самоврядування Харківської школи № 55 передали нашій школі символи -  кубок та папку з описом бойових дій 93-ї дивізії, яка визволяла Київський район у роки Другої світової війни. У зустрічі також взяли участь «діти війни», які поділилися зі школярами спогадами про своє важке дитинство, закликали не забувати уроки історії, берегти мир і любити свою Батьківщину. Для почесних гостей школярі, а також колектив сучасного танцю «Натхнення» підготували творчі номери.  Присутні вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.