Заходи з виховної роботи

Заходи з виховної роботи 2023-2024 н.р.

05.02.2024

Координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова 01.02.2024 проводився комунікативний тренінг для підлітків (7-9 класи) «Ефективне спілкування», учні ліцею взяли участь у заході та покращили свої здібності щодо спілкування.

Сьогодні учні 8-В та 8-Г класів зустрілися із шкільною офіцеркою поліції.

Дарья, як і завжди, миттєво заволоділа увагою учнівської аудиторії. Безпека життєдіяльності є головним аспектом у сьогоденні.

12.12.2023

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в ліцеї відбувся конкурс малюнків "Стоп насильству" та виховні години.

10.12.2023

До Дня Збройних Сил України в класах ліцею відбулись виховні заходи: класні години, вікторини, квести, тощо.

02.11.2023

Сьогодні відбулася зустріч учнів 2х класів з представниками ДСНС, вивчали правила безпеки, збереження життя.

18 Жовтня 2023 - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці. Це сучасна форма рабства.
Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу.

В старших класах відбулись круглі столи з обговорення актуальності даного питання.

11 жовт. 2023
Зустріч учнів із шкільними офіцерами поліції

Сьогодні відбулась чергова зустріч учнів із шкільними офіцерами поліції. Дарья одразу заволоділа увагою 35 школярів з 4-го класу, обсудили всі нагальні на сьогодення проблеми від правил дорожнього руху до небезпеки від вибухонебезпечних предметів. Дмитро спілкувався з аудиторією 6-их класів. 30 хлопців та дівчат брали активну участь у важливій бесіді. Дякуємо нашим шкільним офіцерам поліції за приділену увагу, як завжди - на висоті!

03.10.2023

Відбулась зустріч-бесіда учнів 9их класів з представником ДСНС. Були розглянуті актуальні питання небезпеки мінно вибухових пристроїв на деокупованих та прифронтових територіях.

14.09.2023 учні 4А,Б та 5-их класів зустрілись із шкільними офіцерами поліції - Дмитром Ченським та Ольгою Буренко. Під час онлайн зустрічі обговорювались актуальні питання правил дорожнього руху й мінно вибухової небезпеки. Учні із задоволенням слухали та відповідали на запитання. На передодні Всеукраїнського тижня протидії булінгу не обійшли стороною й це важливе питання. Дякуємо за просвітницьку роботу Ользі та Дмитру. Як завжди - на висоті!

23.08.2023 - День Державного Прапора України. Бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.

Заходи з виховної роботи 2022-2023 н.р.

21 вересня - Міжнародний день миру

12.09.2022 учні 8-х класів та 7-Б взяли участь в онлайн заході з правил безпеки у воєнний час та з мінної безпеки

Профілактичні бесіди для учнів початкової та середньої школи

День Соборності України в ХСШ № 62

Заходи до святкування Дня Захисника України та Дня українського козацтва

Конкурс карт України

Учні школи відвідали частину НГУ 3017 , взяли участь в урочистому заході, присвяченому Дню Захисників та захисниць України : привітали бійців та подарували солодкі подарунки, ознайомились із бібліотекою бригади.

18.09.2021 у ХСШ № 62 були проведені бесіди серед учнів 4-их та 5-их класів щодо булінгу та безпечного користування соц мережам.